İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
HATAY
Hatay Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

TAYFUR SÖKMEN YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİ YURDUNDA EĞİTİM 21 Mart 2018
foto
21 Mart 2018 tarihinde KYK Tayfur Sökmen Yükseköğrenim Öğrenci Yurdunda kalan öğrenci ve yurt personeline yönelik Hatay AFAD eğitmenleri tarafından Afete Hazır Türkiye projesi kapsamında “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimi” ve “Temel Yangın Eğitimi” verildi.
[Devamı]
ALTINÖZÜ SİVRİKAVAK İLKOKULU VE ORTAOKULUNDA EĞİTİM 21 Mart 2018
foto
21 Mart 2018 tarihinde Altınözü Sivrikavak İlkokulu-Ortaokulu öğrenci ve personeline Hatay AFAD eğitmenleri tarafından deprem öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler, deprem anında doğru davranış şekilleri ile ilgili “Okullar İçin Afet Bilinci” eğitimi verildi.
[Devamı]
HATAY AFAD AFRİN'E BAĞLI CİNDERES BÖLGESİNDE ÇOŞKUYLA KARŞILANDI. 20 Mart 2018
foto
AFAD ve Mehmetçik, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütlerinden temizlenen köylere yardım götürmeye devam ediyor. HATAY İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Mehmetçik Suriye’nin Cinderes bölgesinde bulunan Mahmudiye köyüne insani yardım götürdü. AFAD görevlileri ve Mehmetçiği bölge halkı coşkuyla karşıladı. Yaklaşık 250 ailenin yaşadığı köyde gıda kolileri dağıtılırken çocuklara plastik toplar hediye edildi. Aynı zamanda bölge halkına sıcak yemek dağıtımı yapıldı. Bölge halkı AFAD görevlileri ve Mehmetçiği dualarla uğurlarken görevliler insani yardım götürmek için diğer köylerin yolunu tuttu.
[Devamı]
HATAY İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ İÇİN YAPILAN SÖZLÜ SINAVA İLİŞKİN BAŞARI LİSTESİ İLANI 16 Mart 2018
HATAY İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ İÇİN YAPILAN YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA İLİŞKİN BAŞARI LİSTESİ İLANI TC Kimlik No Adı ve Soyadı Çalıştığı Kurum İşin Niteliği Sonuçlar 1
[Devamı]
ALİ KAVAK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ HATAY AFAD’I ZİYARET ETTİ 15 Mart 2018
foto
15-16 Mart 2018 tarihlerinde Ali Kavak İlkokulu öğrencileri Hatay AFAD’ı ziyaret etti. Hatay AFAD eğitmenleri tarafından deprem öncesi ve sonrası yapılması gerekenler, deprem anında doğru davranış şekilleri ile ilgili “Okullar İçin Temel Afet Bilinci” eğitimi verildikten deprem ve tahliye gerçekleştirilmiştir.
[Devamı]
İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ İŞLEMLERİNE İLİŞKİN SINAV İLANI 13 Mart 2018
İlan No 2 HATAY İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ İŞLEMLERİNE İLİŞKİN YAPILACAK OLAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ İÇİN YAZILI TEMİZLİK GÖREVLİLERİ İÇİN UYGULAMALI VE SÖZLÜ SINAVA GİRECEK PERSONELİN LİSTESİ, SINAV YERİ, SAATİ VE TARİHİ HAKKINDA İLAN
[Devamı]
SURİYE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI. 13 Mart 2018
foto
Sn. Vali Yardımcımız Mahmut HERSANLIOĞLU'nun başkanlığında İl Müdürümüz Ömer AKBAŞ ,Kamu Kurumlarının ve STK ( Sivil Toplum Kuruluşları ) nın katılımıyla aylık Suriye Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Kamu Kurumları temsilcileri ve STK temsilcileri, Suriye Arap Cumhuriyeti vatandaşı misafirlerimiz ile ilgili yaptıkları işlemlerin verilerini aylık aktararak, sıkıntıları paylaştılar.
[Devamı]
HATAY YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURUDUNDA TEMEL AFET BİLİNCİ VE YANGIN EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 08 Mart 2018
foto
“1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri” kapsamında 8 Mart 2018 tarihinde Hatay Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrenci ve yurt personeline yönelik Hatay AFAD eğitmenleri tarafından Afete Hazır Türkiye projesi kapsamında “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimi” ve “Temel Yangın Eğitimi” verildi.
[Devamı]
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ 08 Mart 2018
foto
HATAY AFAD olarak; Hayatımızın her alanında sevgi, emek ve fedakarlıkla yanımızda olan saygıdeğer Kadınlarımızın 8 Mart Dunya Kadınlar Gününü Kutluyoruz.
[Devamı]
YUVA DERNEĞİ KIRIKHAN TOPLUM MERKEZİNDE EĞİTİM DÜZENLENDİ 07 Mart 2018
foto
“1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri” kapsamında 7 Mart 2018 tarihinde “Yuva Derneği Kırıkhan Toplum Merkezi” personeline Hatay AFAD eğitmenleri tarafından Afete Hazır Türkiye projesi kapsamında “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimi” ve “Afetlerde Psikolojik İlk Yardım” eğitimi verildi.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678910